Dzwoń teraz: (+48) 503620416 lub (+48) 513373381

Witamy w naszym sklepie i zapraszamy do udanych zakupów!

O nas

Witamy w sklepie internetowym prowadzonym przez ATSkids Agnieszka Sidorczuk z siedzibą:

ul. Stefana Żeromskiego 44/4,

26-720 Policzna

NIP 8111503079

REGON 672906013

Jesteśmy firmą zajmującą się sprzedażą artykułów dziecięcych a w szczególności mebli dla dzieci oraz niemowląt. Oferowane przez nas produkty są fabrycznie nowe oraz pierwszej jakości. Producenci mebli z którymi współpracujemy to solidne i renomowane firmy produkujące swoje wyroby  zgodnie ze wszystkimi normami oraz wymogami.

Dzięki sprzedaży mebli tylko za pośrednictwem Internetu, bezpośrednio z własnego magazynu, bez konieczności utrzymywania kosztownych ekspozycji meblowych, możemy zaoferować Państwu niższe ceny, które sprawiają, że na zakup mebli w naszym sklepie stać każdego. Obsługujemy klientów z całej Polski a oferując własny transport dodatkowo dajemy gwarancję że zakupione produkty dotrą do Państwa w nienaruszonym stanie. Zadowolenie klienta a w związku z tym wysoki standart obsługi oraz ciekawa oferta handlowa jest mottem naszej działalności.

Pragniemy zainteresowac pństwa naszą ofertą i zaliczyć do grona naszych zadowolonych klientów. W ofercie naszej firmy znajdują się meble innych wiodących polskich producentów są to m.in.: Bellamy, ATB, Bociek oraz najbardziej znane na świecie meble dziecięce firmy CILEK (meble importowane).

Kontakt : sklep@atskids.pl