Dzwoń teraz: (+48) 503620416 lub (+48) 513373381

Witamy w naszym sklepie i zapraszamy do udanych zakupów!

Marylou

11 produkt(ów)

Ustaw kierunek malejący
na stronę

Siatka  Lista 

 1. Bellamy Marylou komoda biała

  Komoda z szufladmi biała Marylou Bellamy

  Biała, ponadczasowa i stylowa komoda z szufladami Marylou. Ciekawe frezowania, prowadnice z cichym domykiem oraz oryginalne uchwyty. W połączeniu z innymi meblamki stworzy piękne wnętrze.

   

  Czas realizacji zamówienia : 1-5 tygodni

  Dowiedz się więcej
  1 025,00 zł

 2. Bellamy Marylou szafa biała

  Bellamy Marylou szafa 2 drzwiowa

  Elegancka śnieżnobiała szafa dwudrzwiowa z szufladą z kolekcji Marylou. Wykonana z MDF malowanej na biało farbami bezpiecznymi dla dziecka oraz płyty meblowej. Wewnątrz posiada drążek na ubrania na całej szerokości oraz dwie półki: jedną nad drążkiem roraz drugą około 60cm pod drążkiem do samodzielnej regulacji. Pojemna szuflada na dole szafy dla bezpieczeństwa maluchów wyposażona została w prowadnice samodomykające z funkcją hamowania.Dodatkowo wszystkie krawędzie mebla są zaokrągone. Elementem dopełniającym wizualny aspekt są ciekawe srebrne okrągłe uchwyty.

  Dowiedz się więcej
  1 285,00 zł

 3. Bellamy Marylou łóżeczko 60x120 białe

  Bellamy Marylou łóżeczko 60x120 białe

  Śliczne białe łóżeczko dla najmłodszych. Boki wykonane z płyty mdf a slelaż i ramki boczne z drewna malowanego na biało farbami bezpiecznymi dla dzieci. Łożeczko posiada dwie wyjmowane lamelki (płaskie deseczki) oraz trzy poziomy regulacji leżyska. Dodatkowo w trosce o bezpieczeństwo maluszków posiada zaokrąglone krawędzie. Do łóżeczka istnieje możliwośc dokupienia praktycznej szuflady na pościel, którą montuje się do łóżeczka na prowadnicach. Szuflada posiada białą pokrywę szczególnie przydatną przy wyższych ułożeniach stelaża.

  Dowiedz się więcej
  695,00 zł

 4. Bellamy Marylou szuflada 60x120 białe

  Bellamy Marylou szuflada 60x120 biała

  Praktyczna szuflada na pościel do łóżeczka 120x60cm. Front to płyta MDF malowana na biało a reszta to płyta meblowa. Szuflada montowana jest do łóżeczka za pomocą prowadnic, które ułatwiają manewrowanie nią. Dodatkowo szuflada posiada białą pokrywę zakrywającą jej zawartoścna wyższych poziomach ułożenia leżyska w łóżeczku.

  Dowiedz się więcej
  265,00 zł

 5. Bellamy Marylou łózko 70x140 biały

  Bellamy Marylou łóżeczko 70x140 białe

  Funkcjonalne i jednocześnie piękne łóżeczko, które rośnie wraz z dzieckiem z kolekcji Marylou od Bellamy. Do łóżeczka pasuje materac 140x70cm. Wykonane z płyty MDF oraz płyty meblowej w białym kolorze. Farby użyte do malowania spełnają wszystkie normy bezpieczeństwa. W zestawieniu z innymi meblami z kolekcji stworzy przytulne wnętrze idealne dla rozwoju maluszka.

   

  Czas realizacji zamówienia: 1-5 tygodni

  Dowiedz się więcej
  825,00 zł

 6. Bellamy Marylou szuflada 70x140 biały

  Szuflada 70x140 biały Bellamy Marylou

  Praktyczna szuflada na pościel do łóżeczka 140x70cm. Front to płyta MDF malowana na biało a reszta to płyta meblowa. Szuflada montowana jest do łóżeczka za pomocą prowadnic, które ułatwiają manewrowanie nią. Dodatkowo szuflada posiada białą pokrywę zakrywającą jej zawartoścna wyższych poziomach ułożenia leżyska w łóżeczku.

  Dowiedz się więcej
  285,00 zł

 7. Bellamy Marylou przewijak biały

  Bellamy Marylou przewijak biały

  Praktyczny przewijak wykonany z płyty MDF malowanej na biały kolor. Farby użyte do malowania są bezpieczne dla maluchów i spełniają normy europejskie. Przewijak zamontowany na blacie komody przedłuża ją i jednocześnie daje możliwośc ułożenia malucha przodem do rodziców a pozostałe miejsce na blacie komody zapełnic się może przyborami potrzebnymi do pielęgnacji bobasa. Zaletą przewijaka jest jego łatwy montaż i demontaż.

  Dowiedz się więcej
  185,00 zł

 8. Bellamy Marylou półka biała

  Bellamy Marylou półka biała

  Estetyczna półka wisząca Marylou. Wykonana z płyty MDF malowanej na biało. Elementem zarówno dekoracyjnym jak i praktycznym są srebrne metalowe wieszaki.

  Dowiedz się więcej
  215,00 zł

 9. Bellamy Marylou regał biały

  Regał biały Bellamy Marylou

  Śliczny i praktyczny regał na książki lub zabawki. Wykonany z płyty MDF malowanej na biało oraz płyty meblowej. Posiada dwie szuflady na dole zamontowane na prowadnicach samodomykających z mechanizmem hamowania dla bezpieczeństwa małych paluszków. Górne zabezpieczone przed wypadnięciem półki pomieszczą wiele rzeczy i pomogą w utrzymaniu porządku w pokoju. Biel w połączniu z subtelnymi srebrnymi uchwytami tworzy klasyczny mebel, który zestawiony z innymi bryłąmi z kolekcji stworzy wyjątkowe wnętrze. Dowiedz się więcej
  1 010,00 zł

 10. Bellamy Marylou skrzynia na zabawki biała

  Bellamy Marylou skrzynia na zabawki biała

  Skrzynia na zabawki z kolekcji mebli Bellamy. Wykonana z płyty MDF malowanej na biało farbami bezpiecznymi dla dzieci. W trosce o ochronę paluszków posiada bezpieczny system zamykania przykrywy oraz zostawione otwory u góry z przodu i po bokach kufra.

  Dowiedz się więcej
  495,00 zł

 11. Marylou (Bellamy)- zestaw mebli dla dzieci

  Marylou (Bellamy)- zestaw mebli dla niemowląt

  Piękny , klasyczny zestaw mebli od Bellamy dla najmłodszych. Precyzyjnie wykonany z zaokrąglonymi dla bezpieczeństwa maluchów krawędziami, finezyjnymi uchwytami oraz stylowo frezowanymi frontami wypełni wnętrze ciepłem i na mu przytulności.

  Dostępność: od 1-5 tygodni

  Dowiedz się więcej
  3 029,00 zł

11 produkt(ów)

Ustaw kierunek malejący
na stronę

Siatka  Lista