Dzwoń teraz: (+48) 503620416 lub (+48) 513373381

Witamy w naszym sklepie i zapraszamy do udanych zakupów!

Cutie&Classy

4 produkt(ów)

Ustaw kierunek malejący
na stronę

Siatka  Lista 

 1. Komoda Cutie&Classy

  Komoda Cutie&Classy

  Biała klasyczna komoda o prostej formie do pokoju dziecięcego. Wykonana jest z drewna sosnowego lakierowanego na kolor biały o matowym wykończeniu. W szufladach zastosowano wysokiej jakości prowadnice z funkcją samodomyku. Komoda została również technologicznie przystosowana do założenia na nią przewijaka (z tej samej kolekcji) bez pozostawienia śladów montażowych. Przewijak zwiększa komfort rodziców podczas pielęgnacji maluszka, daje możliwość nawiązania kontaktu wzrokowego z dzieckiem oraz ułatwia dostęp do akcesoriów pielęgnacyjnych.

  Wymiary: szerokość: 92 cm wysokość: 87 cm głębokość: 51,5 cm

  Wykończenie: Zewnętrzne elementy komody lakierowane są przyjazną dla dziecka farbą. Wnętrze komody jest naturalne bez pokrycia lakierem, aby jak najdłużej utrzymać w pokoiku delikatny i przyjemny zapach drewna iglastego. Matowe wykończenie.

  Mebel zapakowany w paczki do montażu.

  Dowiedz się więcej
  995,00 zł

 2. Szafa Cutie&Classy Bellamy

  Szafa Cutie&Classy Bellamy

  Szafa Cutie& Classy w całości wykonana została z drewna sosnowego lakierowanego na kolor biały o matowym wykończeniu.  Wewnątrz szafy znajduje się drążek na ubrania do zawieszenia oraz pięć półek z czego trzy z możliwością regulacji położenia. Na dole jest pojemna szuflada, na wysokiej jakości prowadnicach Hafele z funkcją samodomyku. 

  Wymiary:
  szerokość: 92 cm

  wysokość: 180 cm
  głębokość: 51,5 cm

  Wykończenie:
  Zewnętrzne elementy szafy lakierowane są przyjazną dla dziecka farbą. Wnętrze szafy jest naturalne, aby jak najdłużej utrzymać w pokoiku delikatny i przyjemny zapach drewna iglastego.

  Mebel zapakowany w paczki do samodzielnego montażu.

  Dowiedz się więcej
  1 695,00 zł

 3. Łóżeczko Cutie&Classy Bellamy

  Łóżeczko Cutie&Classy Bellamy z szufladą

  Drewniane łóżeczko z kolekcji Cutie&Classy to połączenie delikatności z wygodą i solidnością. Przeznaczone jest dla dzieci od urodzenia nawet do 6 roku życia, gdyż jego funkcje można dopasowywać do różnych etapów rozwoju dziecka. Wyposażone w trzy poziomy regulacji stelaża pod materac począwszy od noworodka do dziecka, które już samodzielnie stoi. Jedna z ramek w łóżeczku posiada dwie wyjmowane  lamelki, dzięki którym dziecko może samodzielnie wychodzić i wchodzić do łóżeczka. Natomiast ok. 2-3 roku życia łóżeczko można przekształcić w tapczanik, który będzie służył przez kolejne lata.

  Wykonane jest w całości z drewna sosnowego lakierowanego na kolor biały bezpieczną dla dziecka farbą, której specjalnie dobrana kompozycja składników jest odporna na drobne zarysowania, podkreśla strukturę naturalnego drewna oraz zabezpiecza powierzchnie przed żółknięciem. Wykończenie jest matowe.

  Łóżeczko razem z szufladą.

  Powierzchnia spania to 140x70cm.

  Wymiary:

  szerokość: 74,8 cm
  wysokość: 90 cm
  długość: 144,3 cm

  Położenie leżyska (bazy pod materac):
  najwyższe – 52 cm od podłogi
  średnie – 40 cm od podłogi
  najniższe – 23 cm od podłogi

  Łóżeczko zapakowane w paczki do montażu.

  Dowiedz się więcej
  1 335,00 zł

 4. Przewijak na komodę Cutie&Classy Bellamy

  Przewijak na komodę Cutie&Classy Bellamy

  Przewijak Cutie&Classy to bardzo przydatny mebel ułatwiający codzienną pielęgnację malucha. Pozwala na bezpośredni kontakt wzrokowy dzięki temu, że maluszek leży przodem do rodzica.

  Można go zamontować  w trzech różnych miejscach blatu komody: po lewej, prawej lub na jego środku. Prosty i bezinwazyjny montaż na komodzie.

  Wymiary zewnętrzne:

  szerokość: 60,2 cm
  wysokość: 8 cm
  długość: 80 cm

  wymiary wewnętrzne przewijaka:
  szerokość: 56 cm

  długość: 75 cm

  Do przewijaka będą pasowały maty dostępne na rynku o wymiarach: 70x50 (cm), 64x47 (cm)

  Dowiedz się więcej
  195,00 zł

4 produkt(ów)

Ustaw kierunek malejący
na stronę

Siatka  Lista