Dzwoń teraz: (+48) 503620416 lub (+48) 513373381

Witamy w naszym sklepie i zapraszamy do udanych zakupów!

Marsylia

11 produkt(ów)

Ustaw kierunek malejący
na stronę

Siatka  Lista 

 1. ATB MARSYLIA szafa trzydrzwiowa

  Szafa trzydrzwiowa ATB MARSYLIA

  Pakowna i funkcjonalna szafa 3 drzwiowa z kolekcji Marsylia. W dwudrzwiowej części wyposażona w drążek na całej szerokości oraz ruchomą półkę. W jednodrzwiowej bieliźniarce znajduje się kilka pojemnych półek które pomieszczą wiele ubrań. Biały kolor frontów w połączniu z ciepłą barwą dębu nadaje przytulny wygląd szafie. W zestawieniu z innymi elementami z kolekcji stworzy orginalne i wyjątkowe wnętrze.

   

  Przybliżony czas realizacji : do 4 tygodni

  Dowiedz się więcej
  1 199,00 zł

 2. ATB MARSYLIA Komoda z przewijakiem szeroka

  ATB MARSYLIA Komoda z przewijakiem szeroka

  Wygodna i praktyczna szeroka komoda z przewijakiem. Wyposażona w dwie szuflady na prowadnicach z samodomykiem oraz zamykaną 2 drzwiową szafkę z półkami. Pod blatem producent przewidział otwartą półkę na np. przybory do pielęgnacji dla malucha. Przewijak umieszczony na blacie jest łatwy w montażu i demontażu. Biel w połaczeniu z ciepłym kolorem dębu tworzy przytulny mebelek.

  Przybliżony czas realizacji zamówienia : do 4 tygodni

  Dowiedz się więcej
  808,00 zł

 3. ATB MARSYLIA Komoda bez przewijaka szeroka

  ATB MARSYLIA Komoda bez przewijaka szeroka

  Wygodna i praktyczna szeroka komoda do pokoju dziecięcego. Wyposażona w dwie szuflady na prowadnicach z samodomykiem oraz zamykaną 2 drzwiową szafkę z półkami. Pod blatem producent przewidział otwartą półkę na np. przybory do pielęgnacji dla malucha.

   

  Czas realizacji zamówienia : do 4 tygodni

  Dowiedz się więcej
  765,00 zł

 4. ATB MARSYLIA Komoda z przewijakiem wąska

  ATB MARSYLIA Komoda z przewijakiem wąska

  Wygodna i praktyczna komoda z przewijakiem. Wyposażona w dwie szuflady na prowadnicach z samodomykiem oraz zamykaną szafkę z dwoma półkami. Pod blatem producent przewidział otwartą półkę na np. przybory do pielęgnacji dla malucha. Przewijak umieszczony na blacie jest łatwy w montażu i demontażu. Biel w połaczeniu z ciepłym kolorem dębu tworzy przytulny mebelek.

  Dowiedz się więcej
  802,00 zł

 5. ATB MARSYLIA Kom bez przewijaka wąska

  ATB MARSYLIA Komoda bez przewijaka wąska

  Wygodna i praktyczna komoda Marsylia. Wyposażona w dwie szuflady na prowadnicach z samodomykiem oraz zamykaną szafkę z dwoma półkami. Pod blatem producent przewidział otwartą półkę na np. przybory do pielęgnacji dla malucha. Biel w połaczeniu z ciepłym kolorem dębu tworzy przytulny mebelek.Do komody można dokupić przewijak, który jest łatwy w montażu i demontażu. Dowiedz się więcej
  762,00 zł

 6. ATB MARSYLIA Regał wąski z szufladą

  ATB MARSYLIA Regał wąski z szufladą

  Wysoki regał z półkami oraz dwiema szufladami na prowadnicach samodociągających. W połączeniu z innymi bryłami z kolekcji stworzy przytulne wnętrze. Dodatkowo zastosowana uniwersalna kolorystyka sprawia, że regał zadowoli zarówno chłopca jak i dziewczynkę.

  Dowiedz się więcej
  650,00 zł

 7. ATB MARSYLIA łóżeczko 140 x 70

  ATB MARSYLIA łóżeczko 140 x 70 z funkcją tapczanika

  Eleganckie łóżeczko z funkcją tapczanika, które rośnie wraz z dzieckiem. Posiada cztery poziomy ułożenia leżyska oraz 3 wyjmowane białe szczebelki. Gdy dziecko podrośnie po wyjęciu szczebelków uzyskujemy wygodny tapczanik. Dla bezpieczeństwa można dokupić barierkę ochronną dającą gwarancję, że dziecko nie wypadnie podczas snu. Łóżeczko sprzedawane bez materaca.

  Czas realizacji zamówienia : do 4 tygodni

  Dowiedz się więcej
  610,00 zł

 8. ATB MARSYLIA Półka wisząca

  ATB MARSYLIA Półka wisząca

  Orginalna półka wisząca będąca idealnym uzupełnieniem kolekcji Marsylia. Wykonana z płyty w białym kolorze ze wstawkami w kolorze dębu.

  Dowiedz się więcej
  61,00 zł

 9. ATB MARSYLIA regał kąpielowy

  ATB MARSYLIA regał kąpielowy

  Praktyczny i wygodny regał kąpielowy dla maluszków od ich narodzin. Wyposażony w wanienkę o ergonomicznym kształcie z wężykiem na odprowadzenie wody oraz praktyczne półki na rzeczy potrzebne podczas kąpieli. Łatwe w manewrowaniu kółka z hamulcami zapewniają komfort i bezpieczeństwo użytkowania mebelka. W ofercie posiadamy wanienki w kolorach: granatowo-perłowa, biało-perłowa, błekitno-perłowa, kremowo-perłowa.

  Dowiedz się więcej
  452,00 zł

 10. ATB MARSYLIA Łóżko kombi

  ATB MARSYLIA Łóżko Kompakt

  Wielofunkcyjne i pomysłowye łóżeczko które rośnie wraz z dzieckiem. W kompaktowym zestawie mieści się łóżeczko 70x140cm oraz wbudowana komoda z dwiema szufladami, otartą półką oraz miejscem do przewijania malucha. Gdy dziecko podrośnie po wyjęciu szczebelków uzyskujemy tapczanik, który posłuży dziecku do wieku przdszkolnego. Następnie dla starszego dziecka z tapczanika tworzymy łóżko o wymiarach 200x80cm a z pozostałych elementów biurko i w ten sposób uzyskujemy meble do pokoju młodzieżowego. Jeden wydatek a tak wiele rozwiązań.

  Dowiedz się więcej
  1 594,00 zł

 11. ATB MARSYLIA Kufer

  ATB MARSYLIA Kufer na zabawki lub pościel

  Pojemny kufer- skrzynia na zabawki lub pościel a amortyzatorem. Wykonany z płyty meblowej w biało-dębowym kolorze. Polecany z innymi bryłami z kolekcji Marsylia. Dowiedz się więcej
  209,00 zł

11 produkt(ów)

Ustaw kierunek malejący
na stronę

Siatka  Lista